ETYKIETY KOLOROWE

Kolorowe etykiety pełnią dzisiaj bardzo ważną rolę w kreowaniu wizerunku produktu. Mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta swoim oryginalnym wyglądem i wzbudzić zaufanie u klienta. Poza tym często zawierają wiele ważnych informacji o składzie danego produktu i nie tylko.
Kolorowe etykiety samoprzylepne są wykorzystywane do oznaczenia wszelkiego rodzaju produktów spożywczych, chemicznych, kosmetycznych, elektronicznych, praktycznie z każdej branży.
 
Etykiety te mogą dodatkowo wzbogacone elementami podnoszącymi atrakcyjność etykiety takimi jak:
  • cold stamping (złocenie lub srebrzenie wybranych fragmentów etykiety),
  • lakierowanie (nadanie etykiecie połysku lub matu, a przy tym zabezpieczenie powierzchni przed zarysowaniami i wilgocią),
  • laminowanie (pokrycie etykiety warstwą cienkiego laminatu). 

MATERIAŁY:

Etykiety mogą być wykonane z papieru lub folii (PP, PE, PET) w zależności od wymagań klienta. Bardzo ważne jest określenie rodzaju tworzywa z jakiego wykonane jest opakowanie, na które będą naklejane etykiety oraz warunki w jakich są one aplikowane i magazynowane (np. duże zapylenie, wilgoć, wysokie i niskie temperatury, czy wystawione na działanie promieni UV itp.)

Według tych informacji  dobierany jest odpowiedni klej oraz rodzaj zabezpieczenia aby etykieta wyglądała estetycznie, nie odklejała się i nie uległa zniszczeniu.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

już teraz.

ZADZWOŃ: +48 32 285 17 85

 <
Zastosowania:

  • Produkty spożywcze (mięsne, nabiałowe, rybne, przyprawy, ketchupy, konfitury ...)
  • Chemia gospodarcza (środki czystości, płyny do płukania, dezodoranty ...)
  • Chemia samochodowa (oleje, płyny, kosmetyki samochodowe ...)
  • Elektronika (telewizory, pralki, lodówki, laptopy...)
  • Kosmetyki (mydła w płynie, szampony, lakiery ...)

 watcheswear watcheswild.com mainreplica.com lookreplica.com replica watches rolex replica replica watches heroreplica rolex replica replica watches replica rolex rolex replica replicanice.com http://www.fake-watch.cn/ http://wannareplica.com/ https://www.luckreplica.com/ replica watches https://www.fondreplica.com/ https://firmreplica.com https://www.feelreplica.com