NA OPONY

Etykiety na opony wykonywane są ze specjalnego materiału z wyjątkowo mocnym klejem dzięki temu charakteryzują się znakomitą przyczepnością do powierzchni nierównych i chropowatych. Etykiety te zawierają najważniejsze informacje o bezpieczeństwie i ekologicznych aspektach opony. Podobnie jak etykiety energetyczne umieszczane na sprzęcie AGD, etykiety na opony ułatwiają porównywanie opon pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni, wpływu na zużycie paliwa i generowania hałasu. 

MATERIAŁY:

Etykiety te wykonane są z papieru lub folii z warstwą bardzo mocnego kleju. Konstrukcja tych materiałów spełnia wymagania w zakresie znakowania w przemyśle tzn. zapewnia bardzo dobrą przyczepność do opony przy jednoczesnym braku śladów kleju po jej usunięciu.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

już teraz.

ZADZWOŃ: +48 32 285 17 85<

Zastosowania:

  • Znakowanie opon,
  • Znakowanie innych towarów specjalistycznych o trudnych powierzchniach.watcheswear watcheswild.com mainreplica.com lookreplica.com replica watches rolex replica replica watches heroreplica rolex replica replica watches replica rolex rolex replica replicanice.com http://www.fake-watch.cn/ http://wannareplica.com/ https://www.luckreplica.com/ replica watches https://www.fondreplica.com/ https://firmreplica.com https://www.feelreplica.com