DO DRUKAREK I WAG

Etykiety te są bardzo popularne gdyż łączą w sobie funkcję informacyjną, wizerunkową i promocyjną. Są specjalnie przygotowane do zadruku na drukarkach termicznych i termotransferowych.W zależności od materiału z jakiego są wykonane nadruk na nich może być uzyskiwany metodą termiczną (specjalny papier z powłoką termiczną odbarwia się w miejscach nagrzanych przez głowicę drukarki) lub metodą termotransferową (nadruk nanoszony jest na powierzchnię etykiety za pośrednictwem kalki termotransferowej). Etykiety służą do nanoszenia informacji zmiennych takich jak nazwa asortymentu, waga, kod kreskowy, data przydatności, dane adresowe i wiele, wiele innych  dlatego też są stosowane prawie w każdej branży.

Etykiety te mogą być przygotowane w dwóch wariantach:

  • czyste- pełnia rolę wyłącznie informacyjną,
  • z poddrukiem- wstępnie zadrukowane u nas według dowolnego projektu i uzupełniane informacjami zmiennymi na drukarce.

Etykiety te mogą być dodatkowo uszlachetnione i zabezpieczone lakierem UV na całości lub z wybraniem aby można było nanieść datę za pomocą ręcznego stempla lub datownika.   

MATERIAŁY:

Etykiety mogą być wykonane z papieru i folii pokrytych specjalną warstwą termiczną oraz szerokiej gamy standardowych  papierów lub folii (PP, PE, PET) w zależności od wymagań klienta. Bardzo ważne jest określenie rodzaju tworzywa z jakiego wykonane jest opakowanie, na które będą naklejane etykiety oraz warunki w jakich są one aplikowane i magazynowane (np. wilgoć, wysokie i niskie temperatury, czy wystawione na działanie promieni UV itp.) Według tych informacji  dobierany jest odpowiedni klej oraz rodzaj zabezpieczenia aby etykieta wyglądała estetycznie, nie odklejała się i nie uległa zniszczeniu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji

już teraz.

ZADZWOŃ: +48 32 285 17 85<

Zastosowania:

 

  • Produkty spożywcze (mięsne, nabiałowe, sałatki, przetwory...)
  • Logistyka (oznaczenia towarów, etykiety adresowe...)
  • Oznaczenia magazynówwatcheswear watcheswild.com mainreplica.com lookreplica.com replica watches rolex replica replica watches heroreplica rolex replica replica watches replica rolex rolex replica replicanice.com http://www.fake-watch.cn/ http://wannareplica.com/ https://www.luckreplica.com/ replica watches https://www.fondreplica.com/ https://firmreplica.com https://www.feelreplica.com