LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE

 

Etykiety logistyczne z kodem kreskowym to podstawowe oznaczenie niezbędne w każdym systemie automatycznej identyfikacji.  Mogą być stosowane w dowolnej firmie działającej w łańcuchu dostaw, poczynając od dostawcy surowców, producentów, przewoźników czy operatorów logistycznych, kończąc na dystrybutorach hurtowych i detalicznych.

Etykiety te mogą służyć do oznaczeń produktów pojedynczych, zbiorczych, kartonów a nawet palet.

Pełnią one rolę przede wszystkim informacyjną, ułatwiając identyfikację wyrobów oraz śledzenie "życia produktu".

 

 MATERIAŁY:

Etykiety mogą być wykonane z papieru lub folii samoprzylepnych w zależności od wymagań klienta. Bardzo ważne jest określenie rodzaju tworzywa, na które będą one naklejane oraz informacje  w jakich warunkach będą one aplikowane i magazynowane (np. duże zapylenie, wilgoć, wysokie i niskie temperatury, czy wystawione na działanie promieni UV itp.) Według tych informacji  dobierany jest odpowiedni klej oraz rodzaj zabezpieczenia aby etykieta wyglądała estetycznie, nie odklejała się i nie uległa zniszczeniu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji

już teraz.

ZADZWOŃ: +48 32 285 17 85

 


<watcheswear watcheswild.com mainreplica.com lookreplica.com replica watches rolex replica replica watches heroreplica rolex replica replica watches replica rolex rolex replica replicanice.com http://www.fake-watch.cn/ http://wannareplica.com/ https://www.luckreplica.com/ replica watches https://www.fondreplica.com/ https://firmreplica.com https://www.feelreplica.com